FAQ

Čo je MoreZliav.sk?
MoreZliav.sk je zľavový portál, ktorý Vám pravidelne prináša bezkonkurenčné zľavy z rôznych oblastí (zájazdy, pobyty, tovary, služby...) za bezkonkurenčné ceny.

Ako si mám kúpiť zľavu?
Stačí kliknúť na tlačítko "Kúpiť za..." pri danej zľave pred ukončením časového alebo množstevného limitu zľavy a následne prejsť procesom objednávky.

Ako je možné, že zľavy sú tak vysoké?
Majitelia zariadení vedia, že najlepšou referenciou je pozitívna skúsenosť, ktorú ďalej šíria ich spokojní zákazníci. Okrem ďalších pozitív tak vďaka zľave dokážu pritiahnuť do svojich zariadení stále nových hostí. Keď budete s ich službami spokojní, určite sa k nim radi vrátite a poviete o tom aj Vašim známym.

Je na MoreZliav.sk potrebný minimálny počet záujemcov?
Nie, zľavy sú aktívne okamžite už pri objednávke prvého kupónu. Keď o zľavách poviete svojej rodine a priateľom, je to len Vaša výhoda, lebo všetko môžete využívať spolu a navyše si na tom môžete aj finančne prilepšiť a najmä ušetriť. 

Kedy môžem kupón použiť?
Kupóny majú dlhodobejší dátum platnosti a dátum od kedy do kedy sú platné, je vyznačený na kupónoch aj priamo v prezentácii každej ponuky. Pri každej zľave je doba platnosti individuálna a je vždy vopred určená pri každej zľave.

Kúpil som si kupón - ako ho mám použiť?
Ihneď ako Vašu platbu zaevidujeme v našom systéme, dostanete zľavový kupón na Vašu e-mailovú adresu, a rovnako ho nájdete po prihlásení do Vášho konta. Nájdete na ňom všetky potrebné informácie a podmienky použitia. Aby ste zľavu mohli využiť, kupón je potrebné priniesť do zariadenia, ktoré zľavu poskytlo, prípadne zadať kód kupónu v internetovom obchode, či preposlať na e-mail adresu partnera. Presný postup je vždy jasne uvedený na danom zľavovom kupóne.

Môžem kúpiť kupón aj pre niekoho iného ako darček?
Samozrejme, zľavové kupóny sú výborným darčekom. Kupón je prenosný, môžete ho komukoľvek darovať. Ak chcete na kupón uviesť špeciálny text, využite náš generátor darčekových kupónov, ktorý nájdete po prihlásení do systému v časti Kupóny a následne vedľa zľavového kupónu kliknite na Darovať.

Od koho a kedy dostanem daňový doklad / faktúru po objednaní kupónu?
Daňový doklad (faktúru, pokladničný blok) vystavuje náš obchodný partner, ktorý samotnú službu, resp. tovar poskytuje. Daná spoločnosť vystavuje doklad v momente, kedy je služba poskytnutá a kedy je kupón uplatnený.
MoreZliav.sk vystupuje výlučne v pozícii sprostredkovateľa, služby objednané prostredníctvom portálu zákazníkom neposkytuje a teda zákazníkom nevystavuje žiadny daňový doklad okrem prípadov, kedy spoločnosť Phoenix Corporation, s.r.o. - prevádzkovateľ portálu MoreZliav.sk poskytuje zľavu na svoje služby, či produkty. 

Ak nepoužijem celú hodnotu kupónu naraz, môžem zvyšnú sumu využiť pri ďalšej návšteve?
Nie. Výnimka je prípad, že od obchodníka dostanete jeho obchodný kupón so zostatkovou sumou.

Čo ak si vinou zariadenia nebudem môcť uplatniť zľavu na jeho službu alebo tovar?
Samozrejme Vám všetky peniaze vrátime v zmysle našich Všeobecných obchodných podmienok.

Môžem kupóny z MoreZliav.sk kombinovať s inými ponukami ktoré ponúka Poskytovateľ?
Nie. Výnimkou je, ak je táto možnosť popísaná priamo v ponuke.

Je platba bankovou kartou, prípadne formou PayPal bezpečná?
Absolútne. Systém platby na MoreZliav.sk spĺňa všetky podmienky internetového nakupovania. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku platobnej brány, kde zadáte všetky potrebné údaje v zabezpečenej platobnej bráne banky, zrealizujete Vašu platbu a obratom od nás dostanete kupón na Vašu e-mailovú adresu. My s Vašimi údajmi vôbec nepricházame do kontaktu.

Po zaplatení mi neprišiel ihneď kupón na e-mail, je to v poriadku?
Náš systém Vám automaticky pošle kupón po pripísaní platby na účet. Niekedy sa môže platba zo strany banky omeškať o jeden deň. Z pravidla najneskôr na druhý deň Vám príde kupón na Váš e-mail. Ak Vám kupón neprišiel do 48 hodín, kontaktujte nás prosím na helpdesk@morezliav.sk alebo telefonicky na 0850 555 005.

Ako môžem dostať aj svoj obchod, či služby na MoreZliav.sk?
Prezrite si ponuku pre firmy a kontaktujte našich obchodníkov.

Spolu sme 252 415 zákazníkom ušetrili už 10 649 894.66 € nákupom 363 515 kupónov, čo je 42.19 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.